Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Claude Léon Creative Commons License 2010-04-14 23:33:48 21
Persze, hogy nem megy az IS, a fókusztávolság függvényében kell mozgolódnia, csak ezt ilyenkor nem tudja.
<OFF>a pentaxokon a régi manuális optikákhoz setupolni kell a fókusztávot, asszem úgy műx. az IS, de egy pentaxos biztos jobban tudja<ON>
Előzmény:
pater68 Creative Commons License 2010-04-14 18:56:14 10
Volt nálam oly e-510-es. gondtalanul használtam m42-seket. Egy dolog volt fura: Az IS csak az emulátoros adapterrel működött.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!