Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2010-04-14 20:34:38 16
az egy remek darab, 5D-n próbáltam, sarokig éles.

cropposon nem hiszem h sok értelme van, de én is sokat játszottam vele, talán a 450D-n is.

Ha nincs végtelened (és az obi amúúgy jó), akkor vastag az adapter, le kell csiszolni belőle.
Előzmény:
pater68 Creative Commons License 2010-04-14 18:45:14 8

Nem voltam pontos...

40D-n kisérleteznék Carl Zeiss *T Distagonnal  (2.8/28), Yashica/Contax véggel.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!