Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fil Creative Commons License 2010-04-14 09:39:01 1
Hajrá! Majd az idő eldönti ,hogy van-e értelme így márkafüggetlenül, vagy inkább a márkatopikokat fogják preferálni. Szerintem jó ötlet.
Előzmény:
pater68 Creative Commons License 2010-04-14 09:04:06 -

Tiszteletem!

 

Csináltam egy ilyen topicot, mert úgy éreztem, ez hiányzott.

Itt lehetne tapasztalatot cserélni eltérő gyártású, csatlakozású vázak-objektívek tárgykörében. Esetleg "adok-veszek"-ként is működhetne, adapterek, régi objektívek terén. Kérdések-válaszok régi bayonettekről, ha valamit nem tudsz, kérdezd meg! Remélem, van valami értelme.

 

No, hajrá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!