|
|
|
|
 |
riasztószerel
2010-06-21 21:10:40
|
45
|
Hello
Én ilyennel foglalkozom és a saját lakásomban a bejárati ajtón van egy nyitásérzékelő 3 helységben pedig mozgásérzékelő ( 2funkciós csak akkor jelez ha mozgás illetve hőmérséklet változás is történik egyszerre) . ja a 3.-on lakom....
üdv
|
|
A hozzászólás:
 |
blogger
2010-04-13 22:13:00
|
44
|
| Igen, és ugyanez kívülről elmenetelkor? Mert ez volt a felvetés. :P |
|
Előzmény:
 |
zordonC3
2010-04-13 21:25:03
|
42
|
| Az egyszerű szerkezet ami odacsúsztatka a tulaj lába, és van rajta egy nyomóérzékelő, amihez hozzáér a kinyíló ajtó, ennyi. Bambi :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|