|
|
|
|
 |
collie-
2010-04-13 21:55:16
|
1897
|
tényleg nagyon szép ez a cica :) és ilyen közepes a szőrhossza, annyira jól áll neki! :) és neked milyen cicád van?
Kenny üdvözöl mindenkit :) (már régebbi kép :)
 |
|
A hozzászólás:
 |
Tejbemacs
2010-04-13 21:35:03
|
1896
|
nem nálunk lakik (sajnos), hanem a barátnőméknél (szerencsére). Öööö, asszem van fent kutyás kép, amin Fanta lábára hajtja a fejét, na az nálunk készült, amíg a barátnőmék esküvőztek meg nászutaztak :) azok a képek, ahol már nagyobbacska a cica, már náluk készültek. ott Cleo cica a barátnője!
sz'al én csak a keresztanyja vagyok :)
de iiiigen, nagyon gyönyörű, imádom, annyira kis drága! olyan boldogok voltunk, amikor 10 nap után először sikerült kakilnia... meg amikor elkezdte felfogni maga körül a világot... meg először fecskendőből etettük, aztán néhány hét árán elkezdett lefetyelni. őrület volt. tényleg félholt volt, legalábbis agya nem volt. felkelni sem tudott, csak vergődött. komolyan, aki látta, milyen volt betegen, az tudja, hogy egy csoda, hogy milyen szintre fejlődött. Kicsi szememfénye :") |
|
Előzmény:
 |
collie-
2010-04-13 20:47:12
|
1895
|
| Megnéztem iwiwen és gyönyörű ez a cica! Mikor eldöntöttük, hogy thai-t szeretnénk, pontosan ilyet képzeltem el magamnak, mint a Te Piszéd :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|