|
|
|
|
 |
blogger
2010-04-13 22:13:00
|
44
|
| Igen, és ugyanez kívülről elmenetelkor? Mert ez volt a felvetés. :P |
|
A hozzászólás:
 |
zordonC3
2010-04-13 21:25:03
|
42
|
| Az egyszerű szerkezet ami odacsúsztatka a tulaj lába, és van rajta egy nyomóérzékelő, amihez hozzáér a kinyíló ajtó, ennyi. Bambi :D |
|
Előzmény:
 |
zordonC3
2010-04-13 21:24:10
|
41
|
Feltalálták már előtted, www.conrad.hu (ez itt a reklám helye kár hogy nem fizetnek nekem ezért).
Van ilyen, elemes, ék alakú, úgy kell használni ahogy írod és üvölt mint a Zállat.
Mondjuk éjszaka alszom az emeleten és a földszinten felnyomják az erkélyajtót stílusú belopódzós tolvajok ellen találták ki... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|