Keresés

Részletes keresés

blogger Creative Commons License 2010-04-13 22:13:00 44
Igen, és ugyanez kívülről elmenetelkor? Mert ez volt a felvetés. :P
A hozzászólás:
zordonC3 Creative Commons License 2010-04-13 21:25:03 42
Az egyszerű szerkezet ami odacsúsztatka a tulaj lába, és van rajta egy nyomóérzékelő, amihez hozzáér a kinyíló ajtó, ennyi. Bambi :D
Előzmény:
zordonC3 Creative Commons License 2010-04-13 21:24:10 41
Feltalálták már előtted, www.conrad.hu (ez itt a reklám helye kár hogy nem fizetnek nekem ezért).

Van ilyen, elemes, ék alakú, úgy kell használni ahogy írod és üvölt mint a Zállat.

Mondjuk éjszaka alszom az emeleten és a földszinten felnyomják az erkélyajtót stílusú belopódzós tolvajok ellen találták ki...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!