|
|
|
|
 |
collie-
2010-04-13 20:47:12
|
1895
|
| Megnéztem iwiwen és gyönyörű ez a cica! Mikor eldöntöttük, hogy thai-t szeretnénk, pontosan ilyet képzeltem el magamnak, mint a Te Piszéd :) |
|
A hozzászólás:
 |
Tejbemacs
2010-04-13 17:04:05
|
1894
|
jaj de szép! Tisztára ilyen a Pisze is, akit írtam, hogy megmentettünk. Őt meg lehet nézni az iwiwen, Besze-Falus Kheopisze néven van :)
ez a cica leesett egy háztetőről, ausztrál turisták hozták be a kórházba. el akarták altatni az orvosok, mert se kép-se hang állapotban volt, nem volt öntudatánál se. de kitartóan szerettük, pátyolgattuk, etettük, kezelgettük, és a végére egész normális macsek lett. Alig maradt neki vissza egy kis tikkelés, ha zavarba jön. |
|
Előzmény:
 |
collie-
2010-04-13 10:11:55
|
1892
|
köszi a válaszokat :) Kenny lakásban van, csak minőségi tápot ill konzervet kap, de most egyik napról a másikra rengeteget sötétedett. Így is szép persze, csak olyan hirtelen történt, hogy nem is értem.. ilyen volt 1 hónapja, most meg tiszta barna-szürke :)
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|