Keresés

Részletes keresés

zordonC3 Creative Commons License 2010-04-13 21:24:10 41
Feltalálták már előtted, www.conrad.hu (ez itt a reklám helye kár hogy nem fizetnek nekem ezért).

Van ilyen, elemes, ék alakú, úgy kell használni ahogy írod és üvölt mint a Zállat.

Mondjuk éjszaka alszom az emeleten és a földszinten felnyomják az erkélyajtót stílusú belopódzós tolvajok ellen találták ki...
A hozzászólás:
blogger Creative Commons License 2010-04-13 15:41:10 39
Kicsit gondolkodtam, hogy milyen egyszerű biztonsági terveznék én, ha rajtam múlna, és a legegyszerűbb szerintem egy hárömszögletű ajtóék lenne, amit távozáskor egy egyszerű szerkezet az az ajtó elé csúsztatna. Ez egyrészt megakasztaná az ajtót, ha valaki be akar jönni, másrészt azonnal riasztana jó hangosan, így az ajtót feszegető betörőnek folytonos riasztás mellett kellene dolgoznia.

Lenne hozzá egy rádiójeles távirányító, és amikor hazaérek, akkor kikapcsolnám az éket, ami elcsúszna az ajtó mögül, és simán bemennék.

Szabadalmaztatnom kellene az ötletet. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!