|
|
|
|
 |
Axióma
2010-04-13 14:12:31
|
38
|
| Ja, mi epitkeztunk, ez eleve nem volt jo belepo... na meg nem volt "idekoltozesi" idopont... |
|
A hozzászólás:
 |
freyya
2010-04-13 13:57:55
|
37
|
| Én is kisvárosban lakom, kertes övezetben, de itt az dívik, hogy ha új lakó jön, akkor egy üveg borral és egy szál virággal átmegy bemutatkozni a szomszédoknak. |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-04-13 13:51:31
|
35
|
Nem laktal meg igazi panelban... 5 ev alatt meg a nevet se nagyon birtam megjegyezni a szomszedoknak, latasbol ismertem de max. a korabol kovetkeztethettem, hogy otthon van egesz nap vagy nem. Mi a francot csinalnek a folyoson, hogy lassam a kozlekedeset, legfeljebb ha nagyothallot fogsz ki mint mi es idonkent hallod a tv-jet... Tok idegenul bekerulsz szazadiknak, egy olyan hazba ahol havonta koltozik valaki, a kutyat nem fogod erdekelni, egy tojast nem hiszem hogy kertem volna barmelyiktol (mas kerdes, hogy a haz aljaban majdnem ejjel-nappal nyitva volt a minibolt). Mondjuk utana 5 ev alatt a kisvarosi szomszedokat se sokkal jobban ismertem meg... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|