|
|
|
|
 |
exDínó
2010-04-13 13:42:00
|
34
|
| Ezt még lehet fokozni: pld. ha a kopottas ajtó mögött ott van a csilivilli biztonsági ajtó is... :) |
|
A hozzászólás:
 |
freyya
2010-04-13 13:37:46
|
32
|
| Egyébként még budapesti tapasztalataim alapján a legegyszerűbb biztonsági megoldás egy lepukkant, kopottas bejárati ajtó egyetlen szimpla zárral. Három emeletes házban is laktam évekig, mindenhol előfordultak betörések, és mindig azokba a lakásokba mentek be, ahol csilivili ajtó volt ezer biztonsági zárral. Amit egyetlen mozdulattal be lehetett volna lökni (többek között a bérelt lakásom ajtaját is), az soha senkit nem érdekelt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|