|
|
|
|
 |
Sch.Lacika
2010-04-13 16:37:58
|
40
|
Nehogy azt hidd... az egyik öreg dobim béna első lábbal született, 10 éve él anyámék lakásában. A fiatalkori korrekciós műtéteket meg egy tüdőgyulladást leszámítva semmi probléma vele. Egy teljesen egészséges is jól elvan a lakásban, ha naponta 2-3-szor kiengeded mozogni. |
|
A hozzászólás:
 |
freyya
2010-04-13 13:27:51
|
31
|
| Ez kertes házban megoldás, de szerintem ezeknek a kutyafajtáknak kínzás a lakásba bezárva lenni egész nap. Egy palotapincsi meg senkit nem fog elriasztani. |
|
Előzmény:
 |
Sch.Lacika
2010-04-13 13:20:37
|
29
|
Dobermann. (Rottweiler, pitbull, stb...). 18 éve vannak dobermannjaim. Senki sem akart még bejönni... :) ; pedig a közeli szomszédoknál (ahol nem volt kutya), voltak párszor "látogatóban". |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|