Keresés

Részletes keresés

Sch.Lacika Creative Commons License 2010-04-13 16:37:58 40
Nehogy azt hidd... az egyik öreg dobim béna első lábbal született, 10 éve él anyámék lakásában.
A fiatalkori korrekciós műtéteket meg egy tüdőgyulladást leszámítva semmi probléma vele.
Egy teljesen egészséges is jól elvan a lakásban, ha naponta 2-3-szor kiengeded mozogni.
A hozzászólás:
freyya Creative Commons License 2010-04-13 13:27:51 31
Ez kertes házban megoldás, de szerintem ezeknek a kutyafajtáknak kínzás a lakásba bezárva lenni egész nap. Egy palotapincsi meg senkit nem fog elriasztani.
Előzmény:
Sch.Lacika Creative Commons License 2010-04-13 13:20:37 29
Dobermann. (Rottweiler, pitbull, stb...).
18 éve vannak dobermannjaim. Senki sem akart még bejönni... :) ; pedig a közeli szomszédoknál (ahol nem volt kutya), voltak párszor "látogatóban".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!