Keresés

Részletes keresés

freyya Creative Commons License 2010-04-13 13:27:51 31
Ez kertes házban megoldás, de szerintem ezeknek a kutyafajtáknak kínzás a lakásba bezárva lenni egész nap. Egy palotapincsi meg senkit nem fog elriasztani.
A hozzászólás:
Sch.Lacika Creative Commons License 2010-04-13 13:20:37 29
Dobermann. (Rottweiler, pitbull, stb...).
18 éve vannak dobermannjaim. Senki sem akart még bejönni... :) ; pedig a közeli szomszédoknál (ahol nem volt kutya), voltak párszor "látogatóban".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!