|
|
|
|
 |
freyya
2010-04-13 13:26:23
|
30
|
| Egyszer volt ilyen, még az elején, mondták is, hogy előfordul az első pár hétben vakriasztás, amíg mindenhol sikerül tökéletesen beállítani az érzékelők érzékenységét. Egyébként otthon voltunk, amikor történt, és rögtön láttuk, hogy senki nincs rajtunk kívül a ház környékén sem. |
|
A hozzászólás:
 |
blogger
2010-04-13 13:20:31
|
28
|
| Gyakran van ilyen? Ez sem lehet jó, hogy az ember kap sms-t, hogy betörtek, és aztán hazamenve csak valamilyen állatot talál a riasztóban. |
|
Előzmény:
 |
freyya
2010-04-13 13:14:47
|
26
|
| Nem hiszem, hogy működne. Nekünk múlt nyáron azért riasztotta a távfelügyeletet, mert belemászott valami pókocska. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|