Keresés

Részletes keresés

blogger Creative Commons License 2010-04-13 13:20:31 28
Gyakran van ilyen? Ez sem lehet jó, hogy az ember kap sms-t, hogy betörtek, és aztán hazamenve csak valamilyen állatot talál a riasztóban.
A hozzászólás:
freyya Creative Commons License 2010-04-13 13:14:47 26
Nem hiszem, hogy működne. Nekünk múlt nyáron azért riasztotta a távfelügyeletet, mert belemászott valami pókocska.
Előzmény:
tmbg Creative Commons License 2010-04-13 13:07:55 24
Riasztó ellen nem a Purhab a szokás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!