Keresés

Részletes keresés

freyya Creative Commons License 2010-04-13 13:14:47 26
Nem hiszem, hogy működne. Nekünk múlt nyáron azért riasztotta a távfelügyeletet, mert belemászott valami pókocska.
A hozzászólás:
tmbg Creative Commons License 2010-04-13 13:07:55 24
Riasztó ellen nem a Purhab a szokás?
Előzmény:
freyya Creative Commons License 2010-04-13 12:48:32 17
"A külső riasztó az ajtó fölé nem jó, mert gondolom, akkor először azt deaktiválják."

Nem úgy megy az. A riasztók szabotázsvédelemmel vannak ellátva, ha csak a sziréna előlapját leveszi, vagy erősebben rácsap, már azonnal riaszt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!