|
|
|
|
 |
freyya
2010-04-13 13:14:47
|
26
|
| Nem hiszem, hogy működne. Nekünk múlt nyáron azért riasztotta a távfelügyeletet, mert belemászott valami pókocska. |
|
A hozzászólás:
 |
tmbg
2010-04-13 13:07:55
|
24
|
| Riasztó ellen nem a Purhab a szokás? |
|
Előzmény:
 |
freyya
2010-04-13 12:48:32
|
17
|
"A külső riasztó az ajtó fölé nem jó, mert gondolom, akkor először azt deaktiválják."
Nem úgy megy az. A riasztók szabotázsvédelemmel vannak ellátva, ha csak a sziréna előlapját leveszi, vagy erősebben rácsap, már azonnal riaszt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|