|
|
|
|
 |
freyya
2010-04-13 13:00:56
|
21
|
| A riasztóhoz két sziréna van, egy kinti és egy benti. |
|
A hozzászólás:
 |
blogger
2010-04-13 12:57:38
|
18
|
| Az erkélyfront lehet jó ötlet, de ennek az a hátránya, hogy a ház másik oldalán van, mint a lépcsőház. Vagyis ha megszólal a sziréna, attól még csendes a lépcsőház, vagyis gyorsan felkapnak néhány dolgot, és elosonnak a csendes lépcsőházban, ami nem lenne olyan egyszerű, ha ott szólna a sziréna, mert akkor kijönnének az emberek. |
|
Előzmény:
 |
plafac
2010-04-13 11:55:29
|
11
|
| Ha jó magas emeleti lakás (az első emelet ilyen szempontból még nem jelent biztonságott, nyitott erkélyajtót látva oda is felmásznak bárhol), akkor ne a bejárat fölé tegyed, hanem az ablak fölé pl az utcafrontra. Így az utcáról is látszik, hogy melyik lakás az érintett, egy esetleges rendőri megjelenés esetén kívülről felmérhető, hogy kb. mely részén van a nagy háznak az érintett lakás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|