|
|
|
|
 |
blogger
2010-04-13 12:58:48
|
19
|
| Fontos adatokról van mentés, és nem lenne semmi igazán pótolhatatlan vagy értékes, amit elvihetnének, de gondoltam valami olcsó/egyszerű megoldást azért érdemes lenne felszerelni, hogy mégse csak a véletlenen múljon a dolog. |
|
A hozzászólás:
 |
tmbg
2010-04-13 12:07:13
|
13
|
| A legrosszabb az egészben, hogy hosszasan magadat ijesztgeted miközben minimális az esélye egy betörésnek. Fontos adatokról kell online mentés tűz vagy hiba esetére, oszt ennyi. |
|
Előzmény:
 |
blogger
2010-04-13 11:00:43
|
-
|
| Nemrég becsöngetett valaki, aki új biztonsági ajtót akart rám sózni, de nem álltam kötélnek, viszont elgondolkoztam, hogy milyen egyszerű, de hatásos módszereket lehetne alkalmazni a betörés megelőzésére. Ti tudtok ilyet? Néztem a neten mozgásérzékelős riasztókat, amik nem drágák, de a hátrányuk az lehet, hogy ha már bejutott a lakásba, akkor talán nem akad fenn a riasztón, mert becsukja az ajtót, és akkor kevésbé hallatszik. A másik lehetőség a zárvédelem feljavítása lenne zárpajzzsal, mert hiába van hevederzár, ha esetleg ki tudják nyitni. Milyen egyéb lehetőség van, ami nem kerül sokba, de esetleg hatásos lehet a betörő elriasztásában, megállításában? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|