|
|
|
|
 |
plafac
2010-04-13 11:49:13
|
5
|
Egyébként ha tényleg nincs élőlény a portán, akkor semmi nem akadályozza meg a behatolót, hogy szép kényelmesen, házat kevésbé feltűnő helyről megközelítve tevékenykedjen. Ilyen esetben sokszor próbálnak behatolni a jobban védett, de kevésbé szem előtt lévő helyről, mert kisebb a lebukás veszélye, nem látja meg őket járókelő, ha pl az elkeített hátsó részről próbálkoznak a bejárati ajtó helyett.
Ahová nagyon be akarnak menni, oda be is jutnak: lásd a rendőrség és a kommandósok. Maximum nagyobb rombolással és zajjal fog járni. Minden csak attól függ, mennyire akar oda bejutni valaki, és mennyi időt szán a behatolás után a helyszínen eltölteni. Ha tudja, mit keres, és gyorsan tudja vinni, nem gátolja annyira a nagyobb rombolásból adódó feltűnés, és zaj miatti lebukás veszélye. |
|
A hozzászólás:
 |
blogger
2010-04-13 11:33:55
|
1
|
| Az nem jó, mert annak enni kell adni. Nem megy elemmel. :D |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2010-04-13 11:27:20
|
0
|
| Tarts otthon egy németjuhászt ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|