Keresés

Részletes keresés

plafac Creative Commons License 2010-04-13 11:49:13 5

Egyébként ha tényleg nincs élőlény a portán, akkor semmi nem akadályozza meg a behatolót, hogy szép kényelmesen, házat kevésbé feltűnő helyről megközelítve tevékenykedjen. Ilyen esetben sokszor próbálnak behatolni a jobban védett, de kevésbé szem előtt lévő helyről, mert kisebb a lebukás veszélye, nem látja meg őket járókelő, ha pl az elkeített hátsó részről próbálkoznak a bejárati ajtó helyett.

 

Ahová nagyon be akarnak menni, oda be is jutnak: lásd a rendőrség és a kommandósok. Maximum nagyobb rombolással és zajjal fog járni. Minden csak attól függ, mennyire akar oda bejutni valaki, és mennyi időt szán a behatolás után a helyszínen eltölteni. Ha tudja, mit keres, és gyorsan tudja vinni, nem gátolja annyira a nagyobb rombolásból adódó feltűnés, és zaj miatti lebukás veszélye.

A hozzászólás:
blogger Creative Commons License 2010-04-13 11:33:55 1
Az nem jó, mert annak enni kell adni. Nem megy elemmel. :D
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-04-13 11:27:20 0
Tarts otthon egy németjuhászt ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!