|
|
|
|
 |
zsuzsa
2010-04-12 16:33:29
|
51
|
| nem a padlóburkoló-t, hanem padlóburkolatot akartam irni :-) |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2010-04-12 16:32:54
|
50
|
Azt mondtam a burkolónak, hogy ő tudja mekkor a fuga kell, de ha itt lesz a padlóburkoló, nézze meg szerinte elviseli-e a kisebbet.
Azért irtam egy mailt a Merkapt értékesitési vezetőjének az árképzésükről, a vevők megtartásáról meg arról, hogy kinek fogom ajánlani őket..... Nem birtam ki. Azt gyülölöm legjobba a lakásfelújitásaimban, hogy állandóan gyanakodni kell, senkiben nem szabad bizni, mert az egész arról szól, hogy engem átverjenek, lehúzzanak egy valag pénzzel. Esküszöm nem vagyok alapból elmebeteg csak empirikus alapon vagyok paranoiás mesterember-épitőanyag stb téren. |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-04-12 15:48:56
|
49
|
| Kicsit attol fugg dolog. Ha a csempe nem tokeletes, akkor kis fugat nem lehet "szepen" rakni. Nekunk a legolcsobb barkacsaruhazas csempeket raktak 2mm-essel (engem az 1-esrol beszeltek le:)), es nem tudok olyan helyet, ahol szembetunoen csunya lenne tole. Mondjuk tegyuk hozza, enyhen szolva nem vagyok esztetika-manias, tehat latszani biztos latszik ha valaki azt keresi, de nem feltetlen kell randa legyen. Talan a nickem alatti epitkezeses kepeken is talalsz kepeket, de ha nem, keresek otthon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|