|
|
|
|
 |
Axióma
2010-04-12 15:48:56
|
49
|
| Kicsit attol fugg dolog. Ha a csempe nem tokeletes, akkor kis fugat nem lehet "szepen" rakni. Nekunk a legolcsobb barkacsaruhazas csempeket raktak 2mm-essel (engem az 1-esrol beszeltek le:)), es nem tudok olyan helyet, ahol szembetunoen csunya lenne tole. Mondjuk tegyuk hozza, enyhen szolva nem vagyok esztetika-manias, tehat latszani biztos latszik ha valaki azt keresi, de nem feltetlen kell randa legyen. Talan a nickem alatti epitkezeses kepeken is talalsz kepeket, de ha nem, keresek otthon. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2010-04-12 11:42:27
|
48
|
Most akkor az üvegtégla-rakás szerinted burkolói vagy kömüvesmunka ?
Egyébként nagyon szép az üvegtégla, már van a lakásban és szeretnék is még rakatni. Gyönyörü ahogy átjön rajta a természetes fény. A szinesek nem tetszenek annyira meg pofátlanul drágák is.
A falburkolót, csemperagasztót meghoztuk, felcipeltük. Aki lift nélküli házban lakik, az egész biztos kisportoltabb mint mások :-(
Jobban örülnék 2 mm-es fugáknak a falra is meg a padlóra is, de azt modta a burkoló mester, hogy szerinte ritka az a csempeminőség, ami egész keskeny fugákat elvisel. Mármint aminek annyira pontosak a méretei. Korábba is irtatok erről.
|
|
Előzmény:
 |
tamivill
2010-04-10 18:46:30
|
47
|
Egyáltalán nem off a kérdés!
Egyre több helyen tapasztalom, hogy az ytong falakat burkolóval rakatják, az üvegtéglát meg pláne.
A kérdésedre visszatérve, lehet az üvegtéglát ytong falba rakni, legalább is láttam már ilyet több helyen. És szerintem ehhez is burkolói precizitás szükséges. Nem akarom a kőműveseket megbántani, inkább úgy fogalmazok aki üvegtéglát szépen tud rakni, az burkolásra alkalmas lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|