|
|
|
|
 |
tamivill
2010-04-10 18:46:30
|
47
|
Egyáltalán nem off a kérdés!
Egyre több helyen tapasztalom, hogy az ytong falakat burkolóval rakatják, az üvegtéglát meg pláne.
A kérdésedre visszatérve, lehet az üvegtéglát ytong falba rakni, legalább is láttam már ilyet több helyen. És szerintem ehhez is burkolói precizitás szükséges. Nem akarom a kőműveseket megbántani, inkább úgy fogalmazok aki üvegtéglát szépen tud rakni, az burkolásra alkalmas lehet. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2010-04-10 15:52:44
|
46
|
| figyelj tamivill : kicist off a kérdés : szerinted üvegtéglát lehet ytong-ra rakni ? ez majd egy későbbi projekt. |
|
Előzmény:
 |
tamivill
2010-04-10 15:21:05
|
44
|
Ne bosszankodj, ami olcsóbb arról mindig kiderül nincs belőle annyi!
Vigasztaljon a tudat, hogy a végén egy gyönyörű lakásban laksz, ami olyan ami tükrözi az elképzeléseidet.
Ha a végére érsz, örülnék ha megosztanád velünk az tapasztalataidat. Sok szakember van aki azt szeretné, és úgy nyújtani ahogy az ügyfélnek kedvezőbb.
Kitartást kívánok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|