|
|
|
|
 |
zsuzsa
2010-04-10 15:52:44
|
46
|
| figyelj tamivill : kicist off a kérdés : szerinted üvegtéglát lehet ytong-ra rakni ? ez majd egy későbbi projekt. |
|
 |
zsuzsa
2010-04-10 15:51:00
|
45
|
Azért bosszat... tudod kicsi a költségvetés... sajnos bérből&fizetésből élek.
Viszont igazán szép burkolólapot kaptam a falra. Én nem tudom megitélni, mennyire gagyit árul a Praktiker, Obi stb nekem egyszerüen nem tetszett az árujuk.
Furcsa, hogy ennyire a fürdőszoba a hangsúlyos, abból sokkal nagyobb a kinálat és valamiért azt gondolják a gyártők, hogy a konyhába leginkább rusztikus, matt kisméretüt tesz az ember sok dekorcsempével. Hát én direkt olyat kerestem aminek minél simább és nagyobb a felülete - azt könnyebb takaritani.
Most komolyan ki a francnak va kedve a ráfröccsent olajat meg nemistudommit fogkefével pucoli a dekorcsempékről meg a fugáról ?
Az épitőanyagot majd egy közeli épitőanyagkereskedésből hozatjuk, a gyerekeim megigérték felcipelik.
|
|
A hozzászólás:
 |
tamivill
2010-04-10 15:21:05
|
44
|
Ne bosszankodj, ami olcsóbb arról mindig kiderül nincs belőle annyi!
Vigasztaljon a tudat, hogy a végén egy gyönyörű lakásban laksz, ami olyan ami tükrözi az elképzeléseidet.
Ha a végére érsz, örülnék ha megosztanád velünk az tapasztalataidat. Sok szakember van aki azt szeretné, és úgy nyújtani ahogy az ügyfélnek kedvezőbb.
Kitartást kívánok! |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2010-04-10 14:09:54
|
43
|
Na basszus a padlólapot amit vettem, ma láttam egy másik boltban jóval olcsóbban. Persze amikor hat boltban is jártam nézelődni, akkor nem...
Szeretnék már túllenni az egészen. Benne lakva a felújitandó lakásban elég stresszes a burkolás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|