Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2010-04-10 15:52:44 46
figyelj tamivill : kicist off a kérdés : szerinted üvegtéglát lehet ytong-ra rakni ? ez majd egy későbbi projekt.
zsuzsa Creative Commons License 2010-04-10 15:51:00 45
Azért bosszat... tudod kicsi a költségvetés... sajnos bérből&fizetésből élek.

Viszont igazán szép burkolólapot kaptam a falra. Én nem tudom megitélni, mennyire gagyit árul a Praktiker, Obi stb nekem egyszerüen nem tetszett az árujuk.

Furcsa, hogy ennyire a fürdőszoba a hangsúlyos, abból sokkal nagyobb a kinálat és valamiért azt gondolják a gyártők, hogy a konyhába leginkább rusztikus, matt kisméretüt tesz az ember sok dekorcsempével. Hát én direkt olyat kerestem aminek minél simább és nagyobb a felülete - azt könnyebb takaritani.

Most komolyan ki a francnak va kedve a ráfröccsent olajat meg nemistudommit fogkefével pucoli a dekorcsempékről meg a fugáról ?

Az épitőanyagot majd egy közeli épitőanyagkereskedésből hozatjuk, a gyerekeim megigérték felcipelik.



A hozzászólás:
tamivill Creative Commons License 2010-04-10 15:21:05 44
Ne bosszankodj, ami olcsóbb arról mindig kiderül nincs belőle annyi!

Vigasztaljon a tudat, hogy a végén egy gyönyörű lakásban laksz, ami olyan ami tükrözi az elképzeléseidet.

Ha a végére érsz, örülnék ha megosztanád velünk az tapasztalataidat.
Sok szakember van aki azt szeretné, és úgy nyújtani ahogy az ügyfélnek kedvezőbb.

Kitartást kívánok!
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2010-04-10 14:09:54 43
Na basszus a padlólapot amit vettem, ma láttam egy másik boltban jóval olcsóbban. Persze amikor hat boltban is jártam nézelődni, akkor nem...

Szeretnék már túllenni az egészen. Benne lakva a felújitandó lakásban elég stresszes a burkolás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!