|
|
|
|
 |
tamivill
2010-04-10 15:21:05
|
44
|
Ne bosszankodj, ami olcsóbb arról mindig kiderül nincs belőle annyi!
Vigasztaljon a tudat, hogy a végén egy gyönyörű lakásban laksz, ami olyan ami tükrözi az elképzeléseidet.
Ha a végére érsz, örülnék ha megosztanád velünk az tapasztalataidat. Sok szakember van aki azt szeretné, és úgy nyújtani ahogy az ügyfélnek kedvezőbb.
Kitartást kívánok! |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2010-04-10 14:09:54
|
43
|
Na basszus a padlólapot amit vettem, ma láttam egy másik boltban jóval olcsóbban. Persze amikor hat boltban is jártam nézelődni, akkor nem...
Szeretnék már túllenni az egészen. Benne lakva a felújitandó lakásban elég stresszes a burkolás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|