Keresés

Részletes keresés

tamivill Creative Commons License 2010-04-10 15:21:05 44
Ne bosszankodj, ami olcsóbb arról mindig kiderül nincs belőle annyi!

Vigasztaljon a tudat, hogy a végén egy gyönyörű lakásban laksz, ami olyan ami tükrözi az elképzeléseidet.

Ha a végére érsz, örülnék ha megosztanád velünk az tapasztalataidat.
Sok szakember van aki azt szeretné, és úgy nyújtani ahogy az ügyfélnek kedvezőbb.

Kitartást kívánok!
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2010-04-10 14:09:54 43
Na basszus a padlólapot amit vettem, ma láttam egy másik boltban jóval olcsóbban. Persze amikor hat boltban is jártam nézelődni, akkor nem...

Szeretnék már túllenni az egészen. Benne lakva a felújitandó lakásban elég stresszes a burkolás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!