|
|
|
|
 |
zsuzsa
2010-04-08 22:51:17
|
42
|
bocs, kicist fáradt avgyok szóval a nagyszülők személyatójába szárazbeton-zsákokat nem akarok betenni |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2010-04-08 22:49:45
|
41
|
köszi megnézem a linket
nem az emeltre, csak a boltól a kapuig ( tudod személyautóban cemeteszsákokat inkább nem az emeletre...)
Elsőrere a platform jutott eszembe, a 3-as metró azt hiszem Ecseri úti megállójáál, de évekkel ezelőtt jártam ott...és inkább itt a környéke kéne körülnéznem még pár négyzetméter burkolólap kell a falra is |
|
Előzmény:
 |
tamivill
2010-04-08 22:34:28
|
39
|
| Csak házhoz szállítás, vagy a lakásba való deponálását (4. emelet) is érted ezalatt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|