Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2010-04-08 22:51:17 42
bocs, kicist fáradt avgyok
szóval a nagyszülők személyatójába szárazbeton-zsákokat nem akarok betenni
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2010-04-08 22:49:45 41
köszi megnézem a linket

nem az emeltre, csak a boltól a kapuig ( tudod személyautóban cemeteszsákokat inkább nem az emeletre...)

Elsőrere a platform jutott eszembe, a 3-as metró azt hiszem Ecseri úti megállójáál, de évekkel ezelőtt jártam ott...és inkább itt a környéke kéne körülnéznem
még pár négyzetméter burkolólap kell a falra is
Előzmény:
tamivill Creative Commons License 2010-04-08 22:34:28 39
Csak házhoz szállítás, vagy a lakásba való deponálását (4. emelet) is érted ezalatt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!