|
|
|
|
 |
zsuzsa
2010-04-08 22:49:45
|
41
|
köszi megnézem a linket
nem az emeltre, csak a boltól a kapuig ( tudod személyautóban cemeteszsákokat inkább nem az emeletre...)
Elsőrere a platform jutott eszembe, a 3-as metró azt hiszem Ecseri úti megállójáál, de évekkel ezelőtt jártam ott...és inkább itt a környéke kéne körülnéznem még pár négyzetméter burkolólap kell a falra is |
|
A hozzászólás:
 |
tamivill
2010-04-08 22:34:28
|
39
|
| Csak házhoz szállítás, vagy a lakásba való deponálását (4. emelet) is érted ezalatt? |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2010-04-08 22:30:02
|
38
|
Közben találtam egy normálisabbat.Mármint burkolót. Picivel olcsóbb csak, de minden kérdésemre kielégitő választ adott és laminált-burkolólap összevezetés témába is részletesen belement. A másikat nekem kellett emlékeztetnem, hogy kifelejtette az árajánlatból az aljzatkiegyenlitést.....
Viszont az anyagmozgatást nekünk kell csinálni, mert az nálunk brutális árú ( 4. emelet, nincs lift ) Én kissé megöregedtem, 40 kilós cementes zsákot 8 éve még beválllatam, de most már nem szeretném. Úgyhogy üzentem a lányaimnak edzőtáborba, hogy két lehetőségük van. Vagy ők ( nem vagyok szadista szülő, egyikük 70 kg-val fekvenyom, szerintem a 40kg-s cemeteszsákot bevállalhatják ) vagy rezegtessék a szempillájukat a benga nagydarab himnemü sporttársaikra, hogy kis pénzért eljönnének-e egy kis cementeszsák-cipelésre.
Mondjuk ha tudsz III ker vonzáskörzetébe olyan épitóanyagkereskedést, ahol esztrich betont, ytongot stb megvehetek és esetleg házhozszállitás van, azt megköszönném.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|