Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2010-04-08 22:30:02 38
Közben találtam egy normálisabbat.Mármint burkolót. Picivel olcsóbb csak, de minden kérdésemre kielégitő választ adott és laminált-burkolólap összevezetés témába is részletesen belement. A másikat nekem kellett emlékeztetnem, hogy kifelejtette az árajánlatból az aljzatkiegyenlitést.....

Viszont az anyagmozgatást nekünk kell csinálni, mert az nálunk brutális árú ( 4. emelet, nincs lift ) Én kissé megöregedtem, 40 kilós cementes zsákot 8 éve még beválllatam, de most már nem szeretném. Úgyhogy üzentem a lányaimnak edzőtáborba, hogy két lehetőségük van. Vagy ők ( nem vagyok szadista szülő, egyikük 70 kg-val fekvenyom, szerintem a 40kg-s cemeteszsákot bevállalhatják ) vagy rezegtessék a szempillájukat a benga nagydarab himnemü sporttársaikra, hogy kis pénzért eljönnének-e egy kis cementeszsák-cipelésre.

Mondjuk ha tudsz III ker vonzáskörzetébe olyan épitóanyagkereskedést, ahol esztrich betont, ytongot stb megvehetek és esetleg házhozszállitás van, azt megköszönném.
A hozzászólás:
tamivill Creative Commons License 2010-04-08 21:37:12 36
Úgy tűnik nem találtad meg a "közlékeny" burkolót eddig.
Ha még aktuális megnézetem valamelyik ismerőssel, és kérek tőle véleményt.
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2010-04-06 10:13:28 35
Figyeljetek, tudom látatlanban nehéz véleményt mondani és párezer ft-on nem akadékoskodom, de szeritetek körülbelül helyén van ez az árajánlat ( 4. emeletre kell anyagot mozgatni, a burkolásnál viszont nincs semmi extra lerakási óhaj )
Ezek netto árak természetesen. Bontás nincs. Nem irt bele aljzatkiegyenlitést, arra még rákérdezek. Vagy az magától értetődő?

Betonozás kb.:12m2 en,3cm-es lépésálló szigetelés
és technológiai szigetelés 24 000.-
Burkolás:padlón és oldalfalon 21m2 burkolat 56 700.-
Szabad nyílás falazása 240x5 cm ) 6 000.-
Anyagmozgatás: 10 000.-
---------------------
96 700.-

+ kb 40 ezer anyagköltség ( csemperagasztó, ytong, száraz beton stb)


restellem, hogy gyanakvó vagyok, de olyan sokszor próbáltak meg átverni ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!