Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gombfoci Creative Commons License 2010-04-08 14:20:37 4
ha meg "vételár részlet" éenne a jogcím, akkor meg mi köze van a DH-hoz? mert akkor ugye te és az eladó vagy a "jogviszony" részese...
Előzmény:
gombfoci Creative Commons License 2010-04-08 14:19:13 3
mégis milyen _jogcímen_ kérik tőled a pénzt?
kötöttél velük valamilyen szerződést? mi van benne?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!