|
|
|
|
 |
Jajca
2010-04-06 20:04:55
|
24135
|
| Jahh, a pixinfo-n is volt már, ha jól emlékszem... így megfontolandóvá vált, de azért előtte egy emlékeztető jelet dobjál ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
tlight
2010-04-06 20:02:37
|
24134
|
| Én leszek az előaó ;-) |
|
Előzmény:
 |
Jajca
2010-04-06 20:00:43
|
24132
|
Ki lesz a nagy dinamikájú előadó? Megnézem a kiállítást, aztán kielemezzük... de addig egy kis makró (az a fránya kicsi csiga olyan gyors, mint a villám... és a fél szeme rajtam volt) és egy újabb vöcsök ;-)




 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|