|
|
|
|
 |
Zoszi69
2010-04-06 21:43:41
|
24138
|
Hali!
Engem érdekelhet a HDR-es előadás, na meg utána akár egy kötetlen eszmecsere is, akár az általad említett kiállítás, illetve pályázat fotóinak kivesézése is. |
|
 |
Jajca
2010-04-06 20:00:43
|
24132
|
Ki lesz a nagy dinamikájú előadó? Megnézem a kiállítást, aztán kielemezzük... de addig egy kis makró (az a fránya kicsi csiga olyan gyors, mint a villám... és a fél szeme rajtam volt) és egy újabb vöcsök ;-)




 |
|
A hozzászólás:
 |
tlight
2010-04-06 19:30:55
|
24131
|
Voltam ma a Lencsési Közösségi házban, egyeztettem április 20-án 18:00-tól lesz egy előadás a HDR fotózási technikáról. Akit érdekel jöjjön ;-)
Megnéztem a VIII. "Csak tiszta forrásból" kiállítást. Döbbenten láttam, hogy az I. díjas kép Bese József (Dabas) - Advent idején fotómontázs és a II. helyezett Kiss Imre (Pécs) - Visszatekintés című képe olyan szinten amatőr utómunkával van megdolgozva, hogy csak na... (persze feltételezés de vitaképes vagyok)
Jajca nézd már meg aztán beszéljünk!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|