Keresés

Részletes keresés

Zoszi69 Creative Commons License 2010-04-06 21:43:41 24138
Hali!

Engem érdekelhet a HDR-es előadás, na meg utána akár egy kötetlen eszmecsere is, akár az általad említett kiállítás, illetve pályázat fotóinak kivesézése is.
Jajca Creative Commons License 2010-04-06 20:00:43 24132
Ki lesz a nagy dinamikájú előadó?
Megnézem a kiállítást, aztán kielemezzük... de addig egy kis makró (az a fránya kicsi csiga olyan gyors, mint a villám... és a fél szeme rajtam volt) és egy újabb vöcsök ;-)









A hozzászólás:
tlight Creative Commons License 2010-04-06 19:30:55 24131

Voltam ma a Lencsési Közösségi házban, egyeztettem április 20-án 18:00-tól lesz egy előadás a HDR fotózási technikáról. Akit érdekel jöjjön ;-)

 

Megnéztem a VIII. "Csak tiszta forrásból" kiállítást. Döbbenten láttam, hogy az I. díjas kép Bese József (Dabas) - Advent idején fotómontázs és a II. helyezett Kiss Imre (Pécs) - Visszatekintés című képe olyan szinten amatőr utómunkával van megdolgozva, hogy csak na... (persze feltételezés de vitaképes vagyok)

Jajca nézd már meg aztán beszéljünk!!! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!