|
|
|
|
 |
tamivill
2010-04-08 21:37:12
|
36
|
Úgy tűnik nem találtad meg a "közlékeny" burkolót eddig. Ha még aktuális megnézetem valamelyik ismerőssel, és kérek tőle véleményt. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2010-04-06 10:13:28
|
35
|
Figyeljetek, tudom látatlanban nehéz véleményt mondani és párezer ft-on nem akadékoskodom, de szeritetek körülbelül helyén van ez az árajánlat ( 4. emeletre kell anyagot mozgatni, a burkolásnál viszont nincs semmi extra lerakási óhaj ) Ezek netto árak természetesen. Bontás nincs. Nem irt bele aljzatkiegyenlitést, arra még rákérdezek. Vagy az magától értetődő?
Betonozás kb.:12m2 en,3cm-es lépésálló szigetelés és technológiai szigetelés 24 000.- Burkolás:padlón és oldalfalon 21m2 burkolat 56 700.- Szabad nyílás falazása 240x5 cm ) 6 000.- Anyagmozgatás: 10 000.- --------------------- 96 700.-
+ kb 40 ezer anyagköltség ( csemperagasztó, ytong, száraz beton stb)
restellem, hogy gyanakvó vagyok, de olyan sokszor próbáltak meg átverni ...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|