|
|
|
|
 |
Evehid
2010-06-14 10:33:32
|
285
|
| Úgy rémlik, csk-ban nem lehet, meg vaskályhában sem. Ha jól tudom, csak kifejezetten pelletkazánban, vagy pelletes kandallóban. Pontosabbat talán a Cs.kályha, kandalló topicban lehet megtudni. |
|
 |
OAndorka
2010-04-04 19:25:23
|
282
|
Ennyit bármelyik fűrészüzemben adnak, ingyen is. Ha Vas megyei vagy akkor pl nálam. Üdv: OAndorka |
|
A hozzászólás:
 |
KalásziM
2010-04-04 18:54:38
|
281
|
| Más : cserépkályhában a pelet elégethető - e és azt hol árulják ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|