Keresés

Részletes keresés

Evehid Creative Commons License 2010-06-14 10:33:32 285
Úgy rémlik, csk-ban nem lehet, meg vaskályhában sem. Ha jól tudom, csak kifejezetten pelletkazánban, vagy pelletes kandallóban. Pontosabbat talán a Cs.kályha, kandalló topicban lehet megtudni.
OAndorka Creative Commons License 2010-04-04 19:25:23 282
Ennyit bármelyik fűrészüzemben adnak, ingyen is. Ha Vas megyei vagy akkor pl nálam.
Üdv: OAndorka
A hozzászólás:
KalásziM Creative Commons License 2010-04-04 18:54:38 281
  Más : cserépkályhában a pelet elégethető - e  és azt hol árulják  ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!