Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Alejandro DeSilva Creative Commons License 2010-04-04 11:24:59 294
en ketszerannyi penzt szoktam kinalni :) annyiert a kepzettebbek siman otthagyjak az addigi munkahelyuket.
de meg akkor is kell ido, ha nincs eleg erettsegizett, es csak akkor jut eszukbe az embereknek, hogy megeri tanulni, es beulnek az iskolaba.
Előzmény:
_midnite Creative Commons License 2010-04-02 17:02:55 293

Hozzátenném, hogy nekem mindig inkább az a baj, hogy nincs elég képzett munkaerő, mert Tropico ökör lakói jobban szeretnek robotolni a dohányültetvényen, mint a szép hűvös szivargyárban (:D) üldögélni 1,5X annyi pénzért :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!