|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-05-07 00:35:56
|
964
|
| Hello! Mekkorák a bordás gőtéid? Érdekelne egy. |
|
A hozzászólás:
 |
BPO-620
2010-04-03 22:37:13
|
953
|
ÜDV! Én most járok ebben a topic-ban előszőr, és mivel én is nagy kétéltű fan vagyok ezért vissza olvastam a hozzászólásokat, és láttam hogy volt itt egy-két állat adás-vétel!!! Én már évek óta tartok gőtéket: van 1 lapát farkú gőtém, két Bordás gőtém, és két tűzhasú gőtém, ja meg 3 törpe karmos békám és kettő albínó:-)) Már egy ideje keresgetek MEXIKÓI AXOLOTL-ot, mert nekem régen volt egy csak azt költőzésor elajándékoztam és szegény el is pusztult:-( Tehát ha netán valakinek lenne MEXIKÓI AXOLOTL-ja Budapesten kérem írjon nekem ide vagy az e-mail címemre!!!! Előre is köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|