Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2010-05-07 00:35:56 964
Hello! Mekkorák a bordás gőtéid? Érdekelne egy.
A hozzászólás:
BPO-620 Creative Commons License 2010-04-03 22:37:13 953
ÜDV!
Én most járok ebben a topic-ban előszőr, és mivel én is nagy kétéltű fan vagyok ezért vissza olvastam a hozzászólásokat, és láttam hogy volt itt egy-két állat adás-vétel!!! Én már évek óta tartok gőtéket: van 1 lapát farkú gőtém, két Bordás gőtém, és két tűzhasú gőtém, ja meg 3 törpe karmos békám és kettő albínó:-))
Már egy ideje keresgetek MEXIKÓI AXOLOTL-ot, mert nekem régen volt egy csak azt költőzésor elajándékoztam és szegény el is pusztult:-(
Tehát ha netán valakinek lenne MEXIKÓI AXOLOTL-ja Budapesten kérem írjon nekem ide vagy az e-mail címemre!!!! Előre is köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!