Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2010-04-03 23:33:17 24125
Egy kis füstölt kolbász se rontja el.
A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2010-04-03 22:15:20 24123
Nem is lett rossz. A káposztába lévő sok C vitamin elnyomására van a közepén két sima köröm, csak úgy az íze végett.
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2010-04-03 22:02:43 24120
Nekem a desszert tetszik (töltött káposzta).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!