Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2010-04-03 22:15:20 24123
Nem is lett rossz. A káposztába lévő sok C vitamin elnyomására van a közepén két sima köröm, csak úgy az íze végett.
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2010-04-03 22:02:43 24120
Nekem a desszert tetszik (töltött káposzta).
Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2010-04-03 10:02:17 24117
Boldog, békés Húsvétot mindenkinek. Nálam a konyhába a helyzet: sonka kész, leves káposzta fő:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!