|
|
|
|
 |
MoBiBenc
2010-04-06 08:00:45
|
24130
|
| Ismerem - habár mint film, nem ragadott meg túlzottan - de a képi világa engem is megfogott! Ez nekem is rengetegszer eszembe jutott, többször jegyzeteltem is film-címeket, de aztán elmaradt...de így, hogy látom van rá vevő, fogok írni. Köszi tlight - ez feldobott ma reggel :P |
|
A hozzászólás:
 |
tlight
2010-04-02 21:50:09
|
24116
|
Találtam egy filmet amiben nekem nagyon tetsző "képek" vannak. Foltok, tükröződések, keretek, mozgás stb... érdemes megnézni!
A film címe: My Blueberry Nights 2007 / A távolság íze
(ha valakinek van hasoló szívesen megnézem én is) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|