Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2010-04-02 09:22:53 2578
Ha már Lifepixel: egyszerűen nem értem, miért nem alakítanak át mondjuk Pana G1-et? Relatív ócsó masina, baromi jó a LiveView benne, finomhangolás nélkül megy mindennel az AF (mert kontraszt alapú), a kézi élességállítás is egy csoda az EVF-en keresztül és nem utolsósorban baromi jó a custom WB-je is.
Előzmény:
DimensionSeven Creative Commons License 2010-04-02 08:22:41 2577
És hol akasztasz le New Yorkban egy jó konvertáló céget? Vagy olyan sokáig leszel kint, hogy USÁn belül elpostázod a Lifepixelhez és még ott vissza is kapod?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!