Keresés

Részletes keresés

DimensionSeven Creative Commons License 2010-04-02 08:22:41 2577
És hol akasztasz le New Yorkban egy jó konvertáló céget? Vagy olyan sokáig leszel kint, hogy USÁn belül elpostázod a Lifepixelhez és még ott vissza is kapod?
A hozzászólás:
denito Creative Commons License 2010-04-02 00:29:36 2576
A BnH draga. Vannak ott sokkal jobb beszerzesi forrasok is. Amugy en arra gondoltam, hogy kiviszem a gepedet es miutan megcsinaltak, postazom neked vissza.
Előzmény:
DimensionSeven Creative Commons License 2010-04-01 16:08:27 2575
Ha vásárolni akarsz valamit, itt az ideális alkalom (B and H!), a számlákat add fel postán magadnak, a dobozokat meg dobd el. Az én D90-em is usákiából van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!