|
|
|
|
 |
KömKel
2010-04-02 22:24:40
|
34
|
| szerintem a betonfúró nem a legjobb erre. Venned kéne gyémántfejes fúróhegyet, az átviszi könnyen. |
|
A hozzászólás:
 |
tamivill
2010-04-01 22:10:32
|
32
|
Volt egy kis problémám a Gress lapokkal kapcsolatban.
Fúrni kellett a fürdőszobában különböző szerelvényeknek, és féltem, hogy a nagyobb ütőerejű gép összetöri, így kisebb ütvefúróval próbálkoztam.
Sajnos a beton fúró csak izzott, és nem igazán vitte. Kérdés! Hogyan lehet ezeket a lapokat átfúrni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|