|
|
|
|
 |
denito
2010-04-02 00:29:36
|
2576
|
| A BnH draga. Vannak ott sokkal jobb beszerzesi forrasok is. Amugy en arra gondoltam, hogy kiviszem a gepedet es miutan megcsinaltak, postazom neked vissza. |
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2010-04-01 16:08:27
|
2575
|
| Ha vásárolni akarsz valamit, itt az ideális alkalom (B and H!), a számlákat add fel postán magadnak, a dobozokat meg dobd el. Az én D90-em is usákiából van. |
|
Előzmény:
 |
denito
2010-04-01 14:38:40
|
2574
|
| Ha ez segitseg, akkor valoszinuleg hamarosan megyek New Yorkba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|