|
|
|
|
 |
DimensionSeven
2010-04-01 16:08:27
|
2575
|
| Ha vásárolni akarsz valamit, itt az ideális alkalom (B and H!), a számlákat add fel postán magadnak, a dobozokat meg dobd el. Az én D90-em is usákiából van. |
|
A hozzászólás:
 |
denito
2010-04-01 14:38:40
|
2574
|
| Ha ez segitseg, akkor valoszinuleg hamarosan megyek New Yorkba. |
|
Előzmény:
 |
DimensionSeven
2010-04-01 14:22:17
|
2573
|
Nem tudom hogy a termékek vásárlása ügyében is a speditőrök járnak-e el, de ha kiküldöd a saját gépedet, azt ők intézik (ideiglenes kiviteli és behozatali engedély kell rá, erre kell perkáli, a VPID szám a rendszerbe való regisztráláshoz még ingyenes).
Mint utaltam rá, ez az EU zónán kívüli ügyintézésre vonatkozik, ha az EU-ból vásárolsz vagy konvertáltatsz, akkor nincs semmilyen vámügyintézés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|