Keresés

Részletes keresés

DimensionSeven Creative Commons License 2010-04-01 16:08:27 2575
Ha vásárolni akarsz valamit, itt az ideális alkalom (B and H!), a számlákat add fel postán magadnak, a dobozokat meg dobd el. Az én D90-em is usákiából van.
A hozzászólás:
denito Creative Commons License 2010-04-01 14:38:40 2574
Ha ez segitseg, akkor valoszinuleg hamarosan megyek New Yorkba.
Előzmény:
DimensionSeven Creative Commons License 2010-04-01 14:22:17 2573
Nem tudom hogy a termékek vásárlása ügyében is a speditőrök járnak-e el, de ha kiküldöd a saját gépedet, azt ők intézik (ideiglenes kiviteli és behozatali engedély kell rá, erre kell perkáli, a VPID szám a rendszerbe való regisztráláshoz még ingyenes).

Mint utaltam rá, ez az EU zónán kívüli ügyintézésre vonatkozik, ha az EU-ból vásárolsz vagy konvertáltatsz, akkor nincs semmilyen vámügyintézés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!