|
|
|
|
 |
denito
2010-04-01 14:38:40
|
2574
|
| Ha ez segitseg, akkor valoszinuleg hamarosan megyek New Yorkba. |
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2010-04-01 14:22:17
|
2573
|
Nem tudom hogy a termékek vásárlása ügyében is a speditőrök járnak-e el, de ha kiküldöd a saját gépedet, azt ők intézik (ideiglenes kiviteli és behozatali engedély kell rá, erre kell perkáli, a VPID szám a rendszerbe való regisztráláshoz még ingyenes).
Mint utaltam rá, ez az EU zónán kívüli ügyintézésre vonatkozik, ha az EU-ból vásárolsz vagy konvertáltatsz, akkor nincs semmilyen vámügyintézés. |
|
Előzmény:
 |
denito
2010-04-01 09:31:23
|
2572
|
Errol nem is hallottam. Egy ujabb gyongyszem a szopatasunkra! Na de varjal csak! Ez az jelenti, hogy barmit rendelek kulfoldrol, akkor ez az egyetlen jarhato ut?
Na de hogy ne legyek OFF...
Talaltam egy 72mm-es HOYA infra szurot (R72), amelyet reges-regen filmes vazon hasznaltam (persze tettem kozejuk objektivet is). :) 20ezret meger valakinek? Ha jol lattam, a bolti ara 26 forint. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|