|
|
|
|
 |
denito
2010-04-01 09:31:23
|
2572
|
Errol nem is hallottam. Egy ujabb gyongyszem a szopatasunkra! Na de varjal csak! Ez az jelenti, hogy barmit rendelek kulfoldrol, akkor ez az egyetlen jarhato ut?
Na de hogy ne legyek OFF...
Talaltam egy 72mm-es HOYA infra szurot (R72), amelyet reges-regen filmes vazon hasznaltam (persze tettem kozejuk objektivet is). :) 20ezret meger valakinek? Ha jol lattam, a bolti ara 26 forint. |
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2010-04-01 07:59:54
|
2571
|
| Tavaly nyár óta vámügyintézést (legalább is a kivitelt és a behozatalt) csak elektronikus úton lehet intézni. Erre pedig csak a speditőröknek van jogosultságuk. Megkérdeztem 3-at (2 pécsit és 1 kaposvárit), az áraik 6-12 ezer + ÁFA voltak 1, azaz EGY darab papír kitöltéséért, árutól és értéktől függetlenül. Konvertálásnál persze oda-vissza megy a gép, úgyhogy ezt 2x húzzák le rólad. Lényeg, hogy aki maga akar átalakíttatni egy már meglévő 350D-t, kb. 2x ennyit kell fizessen. Ezért mondtam hogy aluláraztad. |
|
Előzmény:
 |
denito
2010-03-31 19:51:38
|
2570
|
| Ezt a speditor dolgot nem ertem. Miert vegezne o? Anno gyartottam egy szamlat minimalis osszeggel es annak alapjan..., egy forintot sem kertek tolem, de meg Afat sem. Na de nem akarok magam ellen beszelni.:)) Azert koszonom szepen az infokat! Igy utolag mar nem akarom modositani, ha nem viszik el par heten belul, akkor majd utana. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|