Keresés

Részletes keresés

tojasx Creative Commons License 2010-04-12 03:36:29 24143
Szia SZ Tibi!

Mondtad hogy lehet dolgozni a 600-al elektronika nelkul.
Elarulod hogy kell!
Irtam e-mailt
A hozzászólás:
tojasx Creative Commons License 2010-04-01 02:03:33 24114
De DE csak ugy kerdeztem?
Neked a tobbi az jo???
Mert kepen mar lattam hogy szep nagyok!
Előzmény:
EszTibi Creative Commons License 2010-03-31 07:26:14 24109

Miért ne lenne, hiszen megörzésre hagytad itt - vagy nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!