|
|
|
|
 |
Psycho Dad
2010-03-31 17:16:51
|
102
|
| 1, Van olyan fórum a neten, ami köztulajdon? :)) |
|
A hozzászólás:
 |
santaclausiscoming
2010-03-31 15:43:19
|
91
|
ne hari, de rettenetes butaságot írsz...
annak ellenére, hogy az index moderációjával-finoman szólva is- nem értek egyet, azért vannak tények, amiket nem szabad elfelejteni.
1, az index.hu egy magáncég. Azt csinál amit akar a törvények betartása mellett. Ha azt vezetteti be a moderátorokkal, hogy ne engedjenek beírni egy darab K betüt sem, akkor az van. Ha nem tetszik az embernek-mivel ismétlem magántulajdon- akkor el kell menni. AZ egészség fontosabb és nem ér ennyi stresszt az egész.
2, Az egy másik kérdés, hogy ha azt mondja magáról h a szólásszabadságot támogatja, akkor nem moderál orrba szájba. Vallás modiknál különösen vicces, hogy milyen alacsonyan van az érzelmi küszöbjük.
Összegezve ez úgy kapcsolódik a butasághoz amit beírtál, hogy amíg egy állami rendszer ellen ha nem tetszik csak a tiltakozás marad, viszont ez MAGÁNCÉG aminél a világon semmit nem tehetsz.
Csak az index jóhiszeműségén múlik, hog y jelenlegi moderátori gárdát megfegyelmezi, támogatja vagy hagyja, hogy had forrongjon a felhasználó.
Azt meg mindenki felejtse el, hogy így vagy úgy igaza van, mert amíg nem lehet egy moderációs lépés után semmit sem tenni, addig úgyis az van amit a modik akarnak. Ebbe viszont BELE KELL TÖRŐDNI, vagy csinálni egy bakfitty.hu websiteot szabad fórummal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|