|
|
|
|
 |
denito
2010-03-31 19:51:38
|
2570
|
| Ezt a speditor dolgot nem ertem. Miert vegezne o? Anno gyartottam egy szamlat minimalis osszeggel es annak alapjan..., egy forintot sem kertek tolem, de meg Afat sem. Na de nem akarok magam ellen beszelni.:)) Azert koszonom szepen az infokat! Igy utolag mar nem akarom modositani, ha nem viszik el par heten belul, akkor majd utana. |
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2010-03-31 14:06:23
|
2569
|
180 USD az amerikaiaknak. Ide még jön postaköltség, amint belép az EU-ba, a postaköltséggel terhelt összegre rájön még 25% ÁFA, 4,2% vám, és ha újabban ezt is speditőr intézi, akkor még plussz 6-12 ezer + ÁFA.
Szóval azért érdemes osztani szorozni kicsit... |
|
Előzmény:
 |
denito
2010-03-30 20:33:33
|
2565
|
| Hát igen, az utánad szólók elmondták a lényeget. Csak maga a szűrő 35ezer forint (180 dollár) postaköltség nélkül, plusz a beszereléssel járó nem kicsi macera. ...de mint írtam, nem feltétlen akarom eladni, csak van egy felesleges szűrőm, ezért az egyik céleszköz felesleges számomra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|