Keresés

Részletes keresés

DimensionSeven Creative Commons License 2010-03-31 14:06:23 2569
180 USD az amerikaiaknak. Ide még jön postaköltség, amint belép az EU-ba, a postaköltséggel terhelt összegre rájön még 25% ÁFA, 4,2% vám, és ha újabban ezt is speditőr intézi, akkor még plussz 6-12 ezer + ÁFA.

Szóval azért érdemes osztani szorozni kicsit...
A hozzászólás:
denito Creative Commons License 2010-03-30 20:33:33 2565
Hát igen, az utánad szólók elmondták a lényeget. Csak maga a szűrő 35ezer forint (180 dollár) postaköltség nélkül, plusz a beszereléssel járó nem kicsi macera. ...de mint írtam, nem feltétlen akarom eladni, csak van egy felesleges szűrőm, ezért az egyik céleszköz felesleges számomra.
Előzmény:
taminol Creative Commons License 2010-03-30 18:27:17 2562
Kicsit huzos az ara, engem erdekelne IR fenykepezes, de atalakitott, csak IR-t tudo gepet azt gondolnam, hogy a 350D piaci ara alatt megy el...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!