Keresés

Részletes keresés

denito Creative Commons License 2010-03-30 20:33:33 2565
Hát igen, az utánad szólók elmondták a lényeget. Csak maga a szűrő 35ezer forint (180 dollár) postaköltség nélkül, plusz a beszereléssel járó nem kicsi macera. ...de mint írtam, nem feltétlen akarom eladni, csak van egy felesleges szűrőm, ezért az egyik céleszköz felesleges számomra.
madgie Creative Commons License 2010-03-30 19:24:53 2564
Épphogy többet ér emiatt, mint egy sima gép, pont azért, mert csak annak kell, akinek ilyen állapotában kell, neki viszont megéri a többlet pénzt (nem feltétlenül ennyit, egy kis alku szerintem még belefér) azért, hogy ne magának kelljen összevásárolni a szűrőt, szervizbe vinni, stb.
Törölt nick Creative Commons License 2010-03-30 19:19:56 2563
Végül is logikus amit írsz!
Van ugye a váz amit minimum egy 50esért kapsz használtam(jó esetben sok-sok expósat, jelen esetben 10.000alatt) + hozzá a szűrő amit emlékeim szerint 30-35.000Ft + a kioldó + az élmény(ami megfizethetetlen!) - mínusz az átalakítással járó macera!

sztem.......

A hozzászólás:
taminol Creative Commons License 2010-03-30 18:27:17 2562
Kicsit huzos az ara, engem erdekelne IR fenykepezes, de atalakitott, csak IR-t tudo gepet azt gondolnam, hogy a 350D piaci ara alatt megy el...
Előzmény:
denito Creative Commons License 2010-03-30 14:07:14 2559
Idokozben kitalaltam, hogy feldobom eladasra az infragepemet is. Ha hamarabb elviszik, mint a szurot, akkor epitek egy ujat. Tehat eladosorba kerult egy CSAK es KIZAROLAG infra kepek keszitesere alkalmas, boven 10ezer expo alatti Canon 350D. Szep allapotban , de a korabol adodoan par esztetikai hibaval a markolat korul. Adok hozza egy utangyartot, Canon es Nikon gepekhez egyarant hasznalhato infras tavkioldot is. Iranyar: 90ezer forint

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!