|
|
|
|
 |
denito
2010-03-30 20:33:33
|
2565
|
| Hát igen, az utánad szólók elmondták a lényeget. Csak maga a szűrő 35ezer forint (180 dollár) postaköltség nélkül, plusz a beszereléssel járó nem kicsi macera. ...de mint írtam, nem feltétlen akarom eladni, csak van egy felesleges szűrőm, ezért az egyik céleszköz felesleges számomra. |
|
 |
madgie
2010-03-30 19:24:53
|
2564
|
| Épphogy többet ér emiatt, mint egy sima gép, pont azért, mert csak annak kell, akinek ilyen állapotában kell, neki viszont megéri a többlet pénzt (nem feltétlenül ennyit, egy kis alku szerintem még belefér) azért, hogy ne magának kelljen összevásárolni a szűrőt, szervizbe vinni, stb. |
|
 |
Törölt nick
2010-03-30 19:19:56
|
2563
|
Végül is logikus amit írsz! Van ugye a váz amit minimum egy 50esért kapsz használtam(jó esetben sok-sok expósat, jelen esetben 10.000alatt) + hozzá a szűrő amit emlékeim szerint 30-35.000Ft + a kioldó + az élmény(ami megfizethetetlen!) - mínusz az átalakítással járó macera!
sztem.......
|
|
A hozzászólás:
 |
taminol
2010-03-30 18:27:17
|
2562
|
| Kicsit huzos az ara, engem erdekelne IR fenykepezes, de atalakitott, csak IR-t tudo gepet azt gondolnam, hogy a 350D piaci ara alatt megy el... |
|
Előzmény:
 |
denito
2010-03-30 14:07:14
|
2559
|
| Idokozben kitalaltam, hogy feldobom eladasra az infragepemet is. Ha hamarabb elviszik, mint a szurot, akkor epitek egy ujat. Tehat eladosorba kerult egy CSAK es KIZAROLAG infra kepek keszitesere alkalmas, boven 10ezer expo alatti Canon 350D. Szep allapotban , de a korabol adodoan par esztetikai hibaval a markolat korul. Adok hozza egy utangyartot, Canon es Nikon gepekhez egyarant hasznalhato infras tavkioldot is. Iranyar: 90ezer forint |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|