Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-26 09:59:42 106
ha ujra kezdenem, talan meggondolnam a teli tarolasat egy fahaznak, de ezt csak akkor lehetett megoldani, es 5 km-vel arrebb volt, nem a vilag masik vegerol kellett elszallitani. ja es eleg nagy, 40nnm-es, 16 elemes, ami eleg ritka. lakohazra szolo engedelyt adtak ki ra.
Előzmény:
Borsoka. Creative Commons License 2010-03-26 09:52:50 105
Bontas kozben nem serult, en szemelyesen nem voltam ott, csak apam es az acs, de ugyesek voltak es alaposak. oktoberben lett elbontva, a tel folyaman tuti hogy valamennyi nedvesseget felvett ha mashonnan nem, a levegobol. remelhetoleg most ha kirakjak, megszikkad, es nem lesz tobb gond vele. ma erkezett meg a kis csapat aki osszerakja, bizom benne, hogy ertik a dolgukat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!