|
|
|
|
 |
teca1258
2010-04-04 08:44:42
|
1881
|
Sziasztok.
Nyugodjék békében Jonathan. Szép földi életét befejezte, de az utána lévő folytatódik az égi vadászmezőkön, a többi megboldogult állatka társaságában....... |
|
 |
csacsi1976
2010-03-27 09:08:23
|
1880
|
| Nyugodj békében Jonathan! |
|
 |
balabmw
2010-03-24 21:15:56
|
1878
|
| Isten nyugosztalja Jonathan-t! |
|
 |
Nyafkamacska
2010-03-24 20:58:46
|
1877
|
| Nyugodj békében Jonathan! |
|
 |
CyberCat
2010-03-24 20:55:51
|
1876
|
| Ég veled Jonathan! |
|
A hozzászólás:
 |
teglamiki
2010-03-24 20:49:39
|
1875
|
Sziasztok!
Sajnálattal kell tudatnom mindenkivel, hogy Jonathant 19 éves és 7 hónapos korában sajnos el kellett altatni, mert sajnos annyira legyengült, hogy már sem enni, sem mozogni nem tudott. Csont és bőr volt, de a szeme mindíg csillogott, ezért reméltük, hogy még eléldegél mellettünk. Kb 1 hete a szeme is elvesztette az élénk csillogását, de nagyon élni akart. Tegnap éjjel végig azon gondolkodtunk, mi lenne neki a legjobb, de a reggeli állapota miatt döntöttünk. Szerintem boldog majd 20 évet éltünk együtt-egymás mellett, biztos megbocsátott nekünk ...
Eltemettük az épülő házunk terasza alá, idővel kis réztáblácskát is kap:
JONATHAN - Isten ajándéka, élt boldogan 235 hónapot ...
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|